HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2005 yılında, bozdurulan 5 yıllık emeklilik sigortasıyla bir teknik danışmanlık firması olarak kurulduk. 2006’da Türkiye’nin tek Mühimmat Ayırma ve Ayıklama tesisindeki imha sistemlerinin tasarımlarını gerçekleştirdik ve uluslararası silahsızlandırma toplantılarında tanınmaya başladık.

2009’da geliştirdiğimiz ilk özgün imha sistemini uluslararası piyasaya satmayı başardık. 2010 yılından beri imha sistemleri yanı sıra özel maksat test ekipmanları ve uç şartlarda çalışabilir özgün ürünler üretmekteyiz.

Geri kazanım alanında yaptığımız yenilikçi çalışmalar patentlenmiş buluşlar ve mükemmeliyet ödülleri ile taltif edildi.

Geri kazanım, imha ve müşterilerin özel amaçları için proje geliştiren bir mühendislik firması olarak, teslim ettiğimiz ürün ve sistemlerin tasarımından üretimine, kurulumuna, devreye alınmasına, kullanıcı eğitimlerinin verilmesine, ve bakımına kadar tüm basamaklarını içeren anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan beri yenilikçiliği ve özgünlüğü temel başlangıç noktası olarak kabul ettik. İş yapma stratejimiz; müşterilerimizin istek ve sorunlarını çözülebilir bir probleme dönüştürerek, onların somut/olası beklentilerini karşılayacak sistemleri tasarlamak ve çalışır durumda teslim etmektir.

M-D2 Mühendislik problemin tanımlanmasından sistemin teslimine kadar gerçekleştirdiği tüm süreçlerde sürdürülebilir gelişme için gerekli kriterleri göz önünde bulundurur.

VİZYONUMUZ

Oluşturacağımız bilgi altyapısı ve Ar-Ge çalışmalarımızla uluslararası piyasaya kendi markamızla satabileceğimiz özgün ürün ve teknolojiler üretmek; yaptığımız buluşlarla Dünyada teknolojik atılımları gerçekleştiren bir firma olarak tanınmaktır.

MİSYONUMUZ

Kimyasal geri kazanım/dönüşüm ve imha alanlarında eksik olan sistem teknolojisi altyapısını oluşturmak, yeni teknolojiler geliştirmek ve bunları özgün ürünlere dönüştürmek.

İhtiyaç duyulan özel maksatlı ekipmanlar ve test sistemleri için özgün ürünleri geliştirmek, tasarlamak ve üretmek.

DEĞERLERİMİZ

Teknolojik İleriye Bakış: Sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek tüm dünya ile eş zamanlı olarak güncel kalma hedefi ile hareket ediyoruz. İnovasyon ve araştırma geliştirmeye önem veriyor, en son teknolojileri projelerimize entegre ediyoruz.

Bilgi Paylaşımı ve En İyi Hizmet: Müşterilerimiz ile bilgi ve tecrübemizi paylaşarak onlara en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşbirliği ve iletişimde açık olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Hatasız ve Zamanında Teslim: İşlerimizi ilk seferde hatasız ve belirlenen zaman çerçevesinde tamamlama konusunda özen gösteriyoruz. Kaliteye odaklanarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.

Sürekli İyileştirme: Süreç ve kalite verimliliğini artırmak için sürekli iyileştirme yapıyoruz. Geri bildirimleri değerlendirerek iş süreçlerimizi optimize ediyor ve daha etkin çözümler geliştirmek için çaba harcıyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Çalışan Memnuniyeti: Karar alırken sürdürülebilirlik ilkelerini gözetiyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyetini ve refahını ön planda tutarak adil çalışma koşulları ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Ekip ruhuyla çalışarak her bir çalışanımızın katkısını değerli buluyor ve destekliyoruz.